Sakarya Üniversitesi Öğrenci Servisi

Başaranlar Turizm ; Modern donanımlı araç filomuz ve hizmet kalitemiz ,sektörde Başaranlar Turizm’in adını ayrıcalıklı bir konuma yerleştirmiştir.

Kocaeli den Sakarya Üniversitesi Öğrenci Taşımacılığı hizmetimizde Başaranlar Turizm olarak en büyük ilkemiz çocuklarınızın sağlıklı ve güvenli bir şekilde Esentepe Kampüsü ve tüm yerleşkelerine ulaşımıdır.Servis hizmetimizi sağlarken öğrencimizin evine en yakın noktadan alınması ve sağlıklı bir şekilde seyahat etmesi esastır.Deneyimli ve eğitimli şöförlerimizle, zengin araç filomuzla yıllardır başarılı bir şekilde Kocaelinin her semtinden Sakarya Üniversitesi Öğrenci Servis hizmetimiz devam etmektedir. Firmamız Kocaeli'de personel taşımacılığı ,araç kiralama ve VIP transfer hizmeti sunmaktadır.

Başaranlar Turizm olarak öğrencilerimizin seyehatlarını konfor,huzur ve güven içerisinde yapmaları en önemli esastır.
Kocaeli de yaşayan öğrencilerimiz ailerinden uzak kalmadan barınma ve yurt gibi sorunlarla uğraşmadan günlük 5 farklı saatte evlerinden Esentepe Kampüsüne, kampüstende evlerine dönebilirler.

Üstelik tek vasıtayla ve aktarmasız bu hizmeti sizlere sunmaktayız.Servise bindiğiniz ve fakültenizde inmeniz arasında geçen seyahat süremiz ise bulunduğunuz ilçe ve mahalleye göre
30 dk. ve 90 dk. arasında değişmektedir.Sakarya Üinersitesine servis hizmeti veren Kocaeli'nin tek resmi firması olarak çocuğunuzun geleceği için lütfen bizden bilgi alınız.

Sakarya Üniversitesi Öğrenci Servisi

E-Bültene kayıt olun ilk siz haberdar olun...